Praha 3 Restaurace Fluidum
Rodinná restaurace specializovaná především na středomořskou kuchyni, čerstvé ryby a vína s příjemnou atmosféru.

Praha 1 Divadelní restaurace
Česká restaurace zařízená ve staročeském stylu, ve které se mžikem přenesete o pár (set) let zpátky do minulosti.
Dvě minuty od Václavského náměstí

Praha 2 Restaurace Legenda *
Restaurace je situovana poblíž stanice metra I.P. Pavlova, přímo naproti kanceláři CK Petrs. Moderní interier vkusně zasazen do historické budovy. Legenda servíruje výbornou mezinárodní kuchyni.

Praha 2 Pivovarský dům *
Restaurace s vlastním minipivovarem se nachazí na Novém Městě v Ječné ulici, tedy pouze 10min. chůze od Penzionu 44. Mimo ruzných druhů piva (za ochutnavku rozhodně stojí pivo kávové) zde můžete ochutnat českou kuchyni v její tradiční podobě i speciality kuchyní jiných národů.

Praha 1 U sedmi Švábů *
V krčmě "U sedmi Švábů", jen pár kroků od Nerudovy ulice pod Pražským hradem, je to jako by se zastavil čas léta páně 1493 - rok po objevení Ameriky.

Praha 1 Bellevue restaurant ***
Restaurace nabízí skvělá jídla české a mezinárodní kuchyně, jedinečný pohled na Pražský hrad a Karlův most.

Praha 1 Flambée ***
Restaurace Flambée je velmi dobře známá v obchodních kruzích, vládních kabinetech, u královských dvorů a Hollywoodu. Gurmáni si zde příjdou na své.

Praha 1 Buffalo Bill´s **
Tex Mex restaurant nabízí autentická texaská a mexická jídla v příjemné atmosféře Divokého Západu, v prostředí amerických kovbojů, Indiánů a stylových westernových rekvizit.

Praha 2 Taj Mahal **
Stylová indická restaurace v centru Prahy - můžete zde okusit původní indické speciality, připravované dle originálních indických receptur vynikajícími kuchaři z Orientu.

Praha 2 Amigos restaurant *
Kombinace klasické české hospody a Tex-Mex kuchyně se asi zdá být neslučitelná, ale v tomto případě to vychází přímo skvěle. A navíc se tato restaurace nachází jen pár kroků od Pensionu 44!

Praha 3 Sonora *
V této restauraci můžete ochutnat jídle mexické kuchyně a pravou tequilu. Ale pozor! Ochutnávka všech 119 druhů tequily by vám mohla přivodit otravu alkoholem!

.