Kostel Svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí
Tento kostel byl postaven v letech 1732 - 37 Karlem Ignácem Diezenhoferem. V kostele se pořádají koncerty.

Státní Opera
Státní opera Praha byla založena v roce 1992 v budově kde původně sídlila (od roku 1888) pražská německá scéna a po té Smetanovo Divadlo.

Černé divadlo Animato
Divadlo Animato je v Paláci Savarin v samotném srdci Prahy. V tomto nově vzniklém a kompletně zrekonstruovaném prostoru se kromě divadelních představení pro děti i dospělé pořádají i různé kulturní a společenské akce, módní přehlídky, koncerty atd.

Don Giovanni
Produkce opery oper je oslavou Mozartovy doby a prostředí ve formě autentického představení osmnáctého století.

Pražský kabinet šperku
Unikátní kolekce šperku a zlatnických prací ze sbírek Uměleckoprůmyslového musea v Praze představuje vývoj tohoto odvětví uměleckého řemesla od 17. století do současnosti.

Muchovo muzeum
Zveme vás k prohlídce děl velkého českého umělce Alfonse Muchy (1860 - 1939), nejznámějšího ze zakladatelů secese, slavného autora plakátů pro Sarah Bernhardtovou.

Koncerty klasické hudby
Koncerty klasické hudby v provedení popředních umělců, operní večery a vystoupení na barokní varhany v prostorách historických budov, nabízí jedinečnou příležitost vychutnat si dokonalé spojení hudby a atmosférou místa.


Předprodej vstupenek Ticketportal Ticketportal Vám nabízí 1521 aktuálních představení ve 23 městech na 426 akcí.


Přeprodej vstupenek Ticketpro. Ticketpro nabízí: hudbu, sport, divadla, společenské akce, akce pro děti


Předprodej vstupenek Bohemia Ticket International. Bohemia Ticket International nabízí vstupenky do Státní Opery, Národní Divadlo, Stavovské Divadlo, Laterna Magika, Vinohradské Divadlo a na speciální programy především klacické hudby.

.